HAARP sekcia

Úvod k HAARP
Mapa při Gakone
HIPAS
Z médií
 

HAARP sekcia

Co je to HAARP
Proč Aljaška?
Program HAARP
Z historie
Hodnota
Unikátnost
Kdo HAARP tvoří
Výzkum ionosféry
IRI a význam
 

HAARP sekcia

Záhadné HAaRP
Pro a proti
Film Jesseho Venturu
Japonské neštěstí
Nejasnosti webu
Závěr
 
 

 

HAARP pro a proti

Každé verzi, buď že je to tajná americká zbraň, nebo jde jen o opravdu výzkumné středisko, nahrává několik věcí, detailů a důkazů. Na každou stranu je možné se přiklonit, protože přináší něco, co může znamenat jednoznačný důkaz. Známe tedy dvě možné verze ubírání se myšlení lidí, dva verze odůvodnění smyslu a činnosti zařízení a celkově tedy dvě verze, které celou věc a její záhadnost vysvětlují. Alespoň v této míře jsou to: více...

 

Reklama

Sháníte nějakou hypotéku?

Zepjtejte se na online poradně, nebo si počtěte na Magazínu o Praktickém životě, případně zkuste rady.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky. 
 

 

HAARP info
Unikátnost HAARP:
Výzkum ionosféry probíhal nepřetržitě již od roku 1950. Měl za úkol objasnit a přiblížit přesné fyzikální procesy fungování ionosféry tak, aby naše technologie mohly počítat se složitostí této pohyblivé složky v atmosféře. Není to jen HAARP, které v Spojených státech zkoumají atmosféru, jsou ještě další dvě zařízení na různých místech. Jedno v blízkosti významného observatoře Arecibo na Portoriku, karibském státě, který patří pod USA. To další zařízení je HIPAS stejně ležící na Aljašce, ale v blízkosti města Fairbanks. Obě zařízení postavili s aktivními a pasivními radiovými přístroji podobnými na ty z HAARP. Zájem o ionosféru nemá jen USA, ale i Evropa v konsorciu EISC, přední ionosférické výzkum se nachází také nedaleko města Tromso v Norsku. Další zařízení můžeme najít v Peru, u Moskvy, v blízkosti Charkova nebo v blízkosti Nižním Novgorodu, na Ukrajině a Tádžikistánu. Všechna zařízení mají primární účel studovat ionosféru a přinášet nové poznatky. HAARP je podobný většině z těchto zařízení, kombinuje několik výzkumných nástrojů, poskytuje elektronické řízení paprsku, široký frekvenční rozsah a vysoce efektivní vyzářený výkon s různými vědeckými přístroji.

O Arecibo si můžete více přečíst na stránkách http://portoriko.us.Obsah oficiálních textů a fotografii, oficiální stránky zařízení HAARP http://www.haarp.alaska.edu Obsah vlastní, názory, vlastní zpracování, dizajn a myšlenky © HAARP.cz © All right reserved 2010/2011 - stránky nejsou oficiálním zdrojem informací. Jakákoliv další neoprávněná distribuce je zakázána.