HAARP sekcia

Úvod k HAARP
Mapa při Gakone
HIPAS
Z médií
 

HAARP sekcia

Co je to HAARP
Proč Aljaška?
Program HAARP
Z historie
Hodnota
Unikátnost
Kdo HAARP tvoří
Výzkum ionosféry
IRI a význam
 

HAARP sekcia

Záhadné HAaRP
Pro a proti
Film Jesseho Venturu
Japonské neštěstí
Nejasnosti webu
Závěr
 
 

 

HAARP pro a proti

Každé verzi, buď že je to tajná americká zbraň, nebo jde jen o opravdu výzkumné středisko, nahrává několik věcí, detailů a důkazů. Na každou stranu je možné se přiklonit, protože přináší něco, co může znamenat jednoznačný důkaz. Známe tedy dvě možné verze ubírání se myšlení lidí, dva verze odůvodnění smyslu a činnosti zařízení a celkově tedy dvě verze, které celou věc a její záhadnost vysvětlují. Alespoň v této míře jsou to: více...

 

Reklama

Sháníte nějakou hypotéku?

Zepjtejte se na online poradně, nebo si počtěte na Magazínu o Praktickém životě, případně zkuste rady.

Účetní programy AdmWin

Provázaná fakturace na zakázky a sklady, účtenky, prodejky, nabídky, objednávky, poptávky. 
 

 

HAARP info
Hodnota výzkumu ionosféry:
Ionosféra začíná přibližně 35 kilometrů nad zemským povrchem. Na rozdíl od husté atmosféry při zemi, tenká ionosféra je kromě neutrálních plynů složená i z malého množství nabitých částic iontů a elektronů. Tento iontový obsah může měnit, narušovat nebo odklánět, případně do sebe absorbovat radiové signály, čímž může ovlivnit celé zařízení nebo přesnost měření civilních nebo vojenských zařízení na navigaci a komunikaci. Běžné jsou situace, kdy vysílání přes den může dosáhnout obrovské vzdálenosti, dokud v noci se vysílat nepodaří, to je způsobeno právě rozdílnost chování iontů v atmosféře. Vzhledem k tomu, že sluneční záření vytváří a udržuje ionosféru, mohou se kdykoli výkyvy a erupcemi na slunci ionosféra změnit a způsobit na zemi rozsáhlé výpadky proudu a komunikace. Problémy mohou vypadat i jako ty z roku 1933, kdy nastal "lucemburský efekt". Stalo se totiž, že slabší švýcarská rozhlasová stanice byla ovlivňována silnější z Lucemburska z celkem jinou frekvencí. Hudbu z Lucemburska lidé slyšeli v rádiu ze Švýcarska.

Kontinuální nárůst počtu civilních a vojenských družicových systémů, jejichž výkony mohou být ovlivněny změnami v ionosféře si žádá, aby se co nejvíce pochopila ionosféra. Zařízení HAARP může využít své pole HF s jeho výbavou rádiových a optických diagnostických přístrojů pro aktivní experimentální výzkum.Obsah oficiálních textů a fotografii, oficiální stránky zařízení HAARP http://www.haarp.alaska.edu Obsah vlastní, názory, vlastní zpracování, dizajn a myšlenky © HAARP.cz © All right reserved 2010/2011 - stránky nejsou oficiálním zdrojem informací. Jakákoliv další neoprávněná distribuce je zakázána.